latop.cz
Domů | INFORMACE O FIRMĚ

INFORMACE O FIRMĚ

Firma Latop s.r.o. je česká rodinná firma. Působíme na trhu již 27 let a naše zkušenosti Vám nabízíme:

Výroba pelet:

Vyrábíme kvalitní dřevěné pelety o průměru 6 mm. Pelety vyrábíme ze smrkových pilin bez kůry a bez dalších pojiv. Pelety jsou lisované pod vysokým tlakem na kvalitních německých lisech. Naše peletky mají vysokou výhřevnost  a velmi nízké procento popela. To znamená, že spotřebujete méně pelet a více se ohřejete. Také popel budete vynášet méně. Ušetříme Vám čas i peníze !

 

Prodej a montáž kotlů a kamen na pelety:

Automatické kotle na pelety vám poskytnou vysoký komfort obsluhy za dostupnou cenu. Pro spalování dřevěných pelet se vyrábějí nejen automatické kotle na pelety, ale i krbová kamna horkovzdušná nebo teplovodní. Teplovodní krbová kamna jsou napojena na radiátory a jsou vhodná do baráků, kde není kotelna, ale také do bytů se samostatným vytápěním.

Prodáváme a instalujeme kvalitní české kotle na pelety, ale také rakouské kotle na pelety, které jsou na špičkové úrovni. Máme zastoupení pro Českou republiku na kotle na pelety Ökofen. Kotle na pelety Ökofen mají terciární spalování, automatické čištění výměníku, automatické odpopelnění. To vše Vám zajišťuje vysoký komfort ve vytápění peletami s nízkou spotřebou pelet. Zásobník na pelety můžete mít od kotle vzdálený až 20 m. Zásobníky je vhodné dimenzovat na celosezónní spotřebu pelet. Zásobník Vám naplní cisterna. Vy se pak už o nic nemusíte starat. O vše se postará regulace Ökofen. Kotel si sám zapálí a bude si přikládat dle potřeby. Ökofen také nabízí kondenzační kotle s akumulační nádrží. Vše je na ploše 1,5 m2. 

Pokud nemáte prostor pro celosezónní zásobník, tak se vedle kotle připojí zásobník na pelety, který Vám vystačí na jeden týden až měsíc ( dle velikosti ).

Nabízíme Vám kompletní služby při instalaci kotle na pelety - projekt, poradenství, montáž, servis a navíc na námi nainstalované kotle na pelety získáte slevu 100Kč na tuně pelet.

Přijďte k nám a  přesvědčte se, že vytápění peletami je ekonomické, ekologické a komfortní.

 

Velko-maloobchodní prodej sortimentu topení-kamna-koupelny

Prodáváme kompletní topenářský sortiment. V Táboře máme prodejnu, kde se můžete podívat na krbová kamna, krbové vložky a kamna na pelety, která máme v provozu. Skladové haly a prodejna jsou vytápěny kotlem na pelety, které je také k vidění. Dále na prodejně jsou koupelny včetně obkladů a dlažeb. Přijďte k nám a my Vám poradíme nejen s výběrem kotle nebo kamne, ale také Vám zpracujeme grafický návrh na koupelnu.